Економічіні та службові злочини заберуть з-під юрисдикції СБУ

Христина Нога, 25 лютого 201213282
СБУ

Новий Кримінально-процесуальний кодекс скоротить повноваження Служби безпеки України. Економічні та службові злочини вийдуть з-під юрисдикції СБУ. СБУ залишаться тільки справи, пов’язані зі злочинами проти держави, шпигунством, тероризмом, контрабандою наркотиків, радіоактивними матеріалами і зброєю, військовими злочинами та аналогічні інші.

Про це в інтерв'ю ZN.UA розповів керівник Головного управління з питань судоустрою адміністрації президента Андрій Портнов.

За словами Портнова, в новому КПК пропонується скасувати альтернативну підслідність.

«У нас зараз незрозуміло, який орган що розслідує. Хто перший кримінальну справу завів, той і розслідує. І підприємець ходить і розповідає одне й те саме спочатку в податковій, потім — у міліції, далі — в СБУ і, нарешті, в прокуратурі. Більше такого не буде. А у зв’язку з ліквідацією альтернативної підслідності кожен орган матиме чітко визначений перелік складів злочинів і нестиме персональну відповідальність за їх розкриття», — пояснив він.

«У віданні СБУ залишаться тільки справи, пов’язані зі злочинами проти держави, шпигунство, тероризм, контрабанда наркотиків, радіоактивних матеріалів та зброї, військові злочини й аналогічні інші. Тобто у служби безпеки не залишиться ні економічних, ні службових злочинів», — розповів Портнов.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 2

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
 • Сенсей 25 лютого 2012, 14:43

  СБУ контрольоване ФСБ зробить достатньо для оптимальної підривної роботи з боку РФ, щоб східний кордон був формальним, і удавка на шиї України не послабла.

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • ГАЛЫЧИНА, ЛЬВИВ ПОМАРАНЧЕВЫЙ. 25 лютого 2012, 13:15

  Я ПОЛНОСТЬЮ ПОДДЕРЖИВАЮ НАШЕГО ХЕРАНТА (НЕТ, ЭТО НЕ ОПЕЧАТКА). СБУ (МАВР) УЖЕ ВЫПОЛНИЛА СВОЕ ДЕЛО; МАВР МОЖЕТ УХОДИТЬ В КАБМИН. ЮЛЬКА И ЮРКА СИДЯТ, А ЭТО ТО, ЧТО НУЖНО. ТЕПЕРЬ ДЛЯ УСТАНОВЛЕНИЯ В СТРАНЕ ТОТАЛИТАРИЗМА НЕТ НИКАКИХ ПРЕПЯТСТВИЙ. ДА ЗДРАВСТВУЕТ НАШ БАТЮШКА, РОДНОЙ ЯНУКОВИЧ.

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук