Економічний форум "Україна - Канада"

Віра Карпінська, 26 травня 20141770

Місце проведення: «Дністер Прем’єр Готель» (вул. Матейка, 6, м. Львів, 79000, Україна).

Серед учасників Форуму – ключові постаті бізнесу України та Канади: президент Торгово-промислової палати України Геннадій Чижиков, президент Канадсько-української торгової палати Зенон Потічний, а також президенти регіональних торгово-промислових палат; представники центральної та регіональних влад, міжнародних організацій, експерти, керівники українських і канадських підприємств.

У рамках заходу відбудуться ділові дво- та багатосторонні зустрічі / переговори, відвідування підприємств, культурна програма, а також нагородження переможців конкурсу «Інвестор року 2013». Секційні засідання працюватимуть за тематичними панелями: «Енергетика, нафта, газ», «Інформаційні технології», «Банки, фінанси, страхування, фондовий ринок», «Будівництво».

Міжнародний захід організовано Львівською торгово-промисловою палатою спільно з Канадсько-українською торговою палатою за підтримки урядів провінції Онтаріо та Саскачеван і Посла Канади в Україні Троя Лукашика, Львівської обласної державної адміністрації та Львівської міської ради.

Програма заходу – на сайті ЛТПП:

http://lcci.com.ua/events/event/ekonomichnyj-forum-ukrajina-kanada/

Акредитація журналістів: до 17:00 27 травня 2014 року.

тел.: +38 032 29563 17

e-mail: [email protected]

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук