Екс-секретар РНБО Данилюк тричі пропонував очолити Міноборони України підполковнику армії США

Виходець з України Олександр Віндман, який є провідним фахівцем по Україні в Раді нацбезпеки США, відхилив такі пропозиції

СвітАндрій Стець, 19 листопада50325
Екс-секретар РНБО Данилюк тричі пропонував очолити Міноборони України підполковнику армії США
Українець за походженням Олександр Віндман зробив блискучу кар'єру в США

Колишній секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Данилюк тричі пропонував провідному спеціалісту по Україні в Раді національної безпеки США Олександру Віндману очолити Міністерство оборони України. Про це Віндман заявив під час публічних слухань в Конгресі в рамках розслідування щодо імпічменту президента США Дональда Трампа, інформує NBC News.

За його словами, він відхилив усі три пропозиції.

«Я американець... Я негайно відхилив ці пропозиції», - сказав Віндман.

Він також розповів, що проінформував про це своє начальство і контррозвідувальні органи. На думку Віндмана, пропозиція очолити йому таку високу посаду виглядала досить комічно».

Віндман також заявив, що його керівники ніколи не піднімали з ним питання про конфлікт інтересів, продовжуючи роботу з Радою національної безпеки після цієї пропозиції.

Як пише УНІАН, Олександр Віндман народився в Києві. Коли йому було три роки, він разом зі своєю родиною виїхав до США. Там Олександру Віндману і його брату-близнюку Євгену вдалося побудувати блискучу військову кар'єру. Олександр Віндман - підполковник армії США. Під час служби в Іраку отримав бойове поранення. Олександр Віндман став членом Ради національної безпеки при Білому домі в липні 2018 року. Євген Віндман працює Раді нацбезпеки в якості юриста з питань етики.

Нагадаємо, що Міністерство оборони США відмовилося розпочати розслідування щодо затримки адміністрацією Дональда Трампа надання військової допомоги Україні.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук