Екс-голова Житомирської ОДА назвав причину своєї відставки

Колишній голова Житомирської ОДА Сергій Машковський, який нещодавно подав у відставку, пояснив своє рішення «емоційним та психологічним виснаженням».

«По життю я максималіст – ставлю перед собою максимальні цілі. Вступаючи на посаду, я вже тоді визначив для себе два роки як критичний термін. Сьогодні я відчуваю, що не зможу працювати на максимумі тих зусиль, як я працював попередні два роки. Можливо, я потребую перезавантаження. В цьому і є причина мого звільнення», — сказав Машковський на прес-конференції в понеділок, 5 вересня, і наголосив, що це рішення не було спонтанним, передає Укрінформ.

Після звільнення він планує займатися бізнесом, зокрема автомобільним, з якого й прийшов свого часу у держслужбу.

«Подальшу свою діяльність бачу у приватному секторі. Сьогодні планую займатися автомобільним бізнесом, з якого я й прийшов. Є дуже потужні інвестиційні проекти, які будуть реалізовані в Україні», – сказав Машковський.

Він додав, що найближчим часом не планує займатися політикою чи повертатися на держслужбу. Проте, він пишається тим, що очолював Житомирську ОДА.

«Мені за честь було працювати на посаді голови облдержадміністрації саме Житомирської області, бо наша область є однією з найкомфортніших і для життя, і для ведення бізнесу. Вона має величезний потенціал. Впевнений, що у майбутньому вона стане флагманом і прикладом», – заявив Машковський.

Як відомо, Машковський був призначений на посаду голови Житомирської ОДА у липні 2014 року. 16 серпня 2016 року він подав у відставку.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук