Екс-губернатор Львівщини зафіксував рейдерську атаку на пропрезидентські сили

29 листопада 20082560

"Сьогодні непростий час настав для України. Ми маємо політичну і економічну кризу. Природа економічної кризи відома всім, але, на жаль, вона підсилюється безвідповідальними діями виконавчих структур та окремих політиків. Сьогодні ми розуміємо, що у цей складний час ми повинні бути єдиними, бо ціна питання - Українська держава. Тому позиція "Нашої України" і її голови В’ячеслава Кириленка полягає у відстоюванні національних цінностей". Про це 29 листопада під час виступу на VI звітно-виборному з’їзді політичної партії Народний Союз "Наша Україна" сказав керівник Львівської регіональної організації партії Петро Олійник, - повідомляє прес-служба НСНУ.

"Сьогодні відбувається рейдерська атака на пропрезидентські сили", - наголосив Олійник і додав, що "природа такої атаки - "чорне" друге вересня, коли по лінії БЮТ у демократичній коаліції пішов розкол".

"Але цього окремим політичним силам було замало. Тому БЮТ, відійшовши від "Нашої України", створив новий альянс з "регіоналами", спрямований на знищення Конституції України та інституту Президента України", - заявив Олійник.

"З огляду на останні події, лише "Наша Україна" і Президент залишаються гарантами Конституції", - підкреслив голова Львівської регіональної організації партії.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук