Екс-губернатор Волині врешті зрозумів, що "заганяє регіони у системну кризу"

12 липня 20083310

"Регіони повинні отримати бюджетну свободу і дозвіл самостійно керувати коштами на цільові програми", - заявив під час з’їзду партії "Єдиний Центр" у Києві голова Волинської обласної організації партії Володимир Бондар. Про це повідомляє прес-служба партії "Єдиний Центр".

"За чинного розподілу податків, добробут громад залежить від особистих чи партійних зв’язків регіональних політиків, які часто зловживають владою, - заявив політик. - Надмірна політизація влади спричиняє і грубі порушення при розподілі землі або оренди майна. Ручне управління та кланові інтереси на місцях украй небезпечні, адже спричиняються до довгобудів найбільш затребуваних соціальних об’єктів - шкіл, лікарень, водогонів".

Володимир Бондар пропонує системно розв’язувати регіональні проблеми - через перерозподіл повноважень і рівня відповідальності між органами державної влади та органами місцевого самоврядування. "Слід змінити порядок наповнення державної скарбниці на користь місцевих громад. Цільові програми регіонального розвитку мусять відповідати на реальні запити людей і здійснюватись тільки коли жителі громади згодні фінансувати такі видатки та контролювати їх", - сказав політик. Натомість, він пропонує скасувати суворе регламентування видатків на цільові програми. Адже тоді, додав Володимир Бондар, рішення, коли і на що витрачати гроші, визначатиметься реальними потребами, а не політичною кон’юнктурою.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук