Екс-керівника ДАІ Львова остаточно звільнять з поліції

Богдана Мицака визнали непридатним для роботи у поліції

СуспільствоАК, 16 березня 201636722
Екс-начальник ДАЫ Львова Богдан Мицак неодноразово фігурував у скандальних повідомленнях ЗМІ

Колишній начальник ДАІ Львова Богдан Мицак не пройшов переатестацію і буде звільнений з поліції через службову невідповідність. Про це повідомила голова Національної поліції України Хатія Деканоідзе.

Як випливає з відповіді пані Деканоідзе на запит народного депутата Володимира Парасюка, екс-начальник ДАІ Львова Богдан Мицак після звільнення перебрався до Києва, де зайняв посаду старшого інспектора з особливих доручень  в Головному управління поліції Києва.

Втім, Богдан Мицак не пройшов переатестацію і буде звільнений з роботи з жорстким формулюванням «займаній посаді не відповідає, підлягає звільненню зі служби у поліції через службову невідповідність».

Згідно з правилами, Мицака мали б звільнити протягом 15 календарних днів після ухвалення такого рішення. Однак нагадаємо, що спроба звільнити його з посади керівника ДАІ Львова у 2013 році розтягнулася майже на півтора року, оскільки Богдан Мицак понад 14 місяців «перебував на лікарняному», а після зміни керівництва львівської міліції просто повернувся на свою посаду.

На початку березня 2016 року Богдан Мицак знову потрапив у центр уваги ЗМІ у зв’язку із затриманням його 23-річного сина, який збив у Львові поліцейського.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук