Експериментальні тарифи на паркування у Львові діятимуть до кінця літа

Година стоянки на закритому паркінгу на вул. Валовій коштує 8 грн, на відкритих парковках – 6 грн

Депутати Львівської міськради продовжили дію експериментальних тарифів на паркування у центрі міста до кінця літа. За відповідне рішення під час засідання сесії 30 червня проголосували 36 депутатів.

Нагадаємо, у березні депутати Львівської міськради підтримали ухвалу, якою дозволили ЛКП «Львівавтодор» на власний розсуд встановлювати тарифи в межах до 8 грн/год. на закритій парковці на вул. Валовій та до 6 грн/год. на відкритих парковках у центрі міста.

З 1 квітня «Львівавтодор» встановив на всіх паркінгах максимальні дозволені депутатами тарифи. Згідно з ухвалою, такі тарифи мали діяти до кінця червня, а після цього депутати мали затвердити їх на постійній основі або встановити нові.

Проте під час засідання 30 червня депутати проголосували за ухвалу, якою продовжили дію експериментальних тарифів до 31 серпня. До цього часу вартість паркування у центральній частині Львова залишиться незмінною – 8 грн/год. на закритій парковці на вул. Валовій та 6 грн/год. на відкритих паркінгах у першій паркувальній зоні

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук