На парковці в центрі Львова вперше встановили інформаційне табло

На табло відображатиметься кількість вільних паркомісць

У Львові вперше встановили інформаційне табло, на яке відображає кількість вільних місць на платній парковці. Електронне табло розмістили біля в’їзду на закриту парковку на вул. Валовій.

Нагадаємо, рішення про встановлення інформаційного табло на вул. Валовій депутати інженерної комісії Львівської міськради ухвалили ще 17 травня. 

Табло планували змонтувати ще на почтаку червня, проте встановили його на в’їзді на парковку лише 24 червня, оскільки, за інформацією «Львівавтодору», затягнулося погодження закриття транзиту через вул. Валову.

Як розповів ZAXID.NET заступник директора ЛКП «Львівавтодор» Євген Калитич, фахівці щойно завершили монтаж табло і наразі налаштовують його. Після завершення налаштувань уже в п'ятницю ввечері на табло почне відображатися кількість вільних паркомісць.

Проте можливість транзитного проїзду через вул. Валову поки залишать. Остаточно вирішити, чи закривати транзит, мають депутати під час наступного засідання інженерної комісії міськради.

Транзит через вул. Валову поки не закрили

За словами Євгенка Калитича, коштувало табло близько 30 тис. грн.

Додамо, що з 1 квітня вартість однієї години стоянки на парковці на вул. Валовій, на якій облаштовані 72 паркомісця, зросла з 4 до 8 грн. Діятимуть такі експериментальні тарифи до кінця літа, після цього депутати міськради мають затвердити їх на посійній основі або встановити нові.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук