Експерт із зовнішніх зв’язків «МТС-Україна» може стати директором Львівського парку культури

Володимир Хіцяк, експерт із зовнішніх зв’язків Західного територіального управління компанії "МТС-Україна" претендує на посаду директора Парку культури та відпочинку ім. Б.Хмельницького. Сьогодні, 26 червня, його презентацію заслухала спеціальна комісія з конкурсного відбору.

Він передостанній претендент на цю посаду. Наступного тижня комісія розгляне ще одну кандидатуру і, можливо, прийме остаточне рішення. Нагадаємо, конкурс на посаду директора парку директора парку культури мерія оголосила 31 березня. Кандидат мав публічно  представити стратегічний план розвитку установи на 2014-2016 роки.

В планах Хіцяка створення в парку окремих тематичних зон – активного відпочинку, масових заходів, модернізація атракціонів, побудова дитячих кафе та зони Wi-Fi. Він також переконаний, що для досягнення успіху в розвитку парку необхідно більше лобіювати інтереси установи.

Свою мотивацію, щодо бажання очолити проблемну комунальну установу, Володимир Хіцяк пояснює тим, що вже досяг максимум на локальному рівні компанії, а переїжджати зі Львова не хоче попри те, що такі пропозиції йому поступали в середині компанії. «Якщо мені подобається жити у Львові, хочу зробити його ще кращим», - каже він.

Місяць тому комісія заслухала презентації 7 кандидатів, але ухвалила одноголосне рішення, що жоден з них не відповідає вимогам. Серед кандидатів був і колишній директор парку Олег Мазяр.

Рішення про призначення кандидатури на посаду директора  парку приймає начальник управління культури міськради. Погоджує призначення міський голова. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук