Експерти Ради Європи в середу вирішать, чи надавати Україні безвізовий режим

Візова робоча група Європейської Ради у середу, 11 травня, розгляне пропозицію Європейської комісії надати Україні безвізовий режим з подальшим обговоренням на рівні міністрів 20 травня.

«Дійсно, завтра відбудеться засідання візової робочої групи. Це — підготовче засідання на рівні експертів. Очікується, що після цього питання буде розглянуто на рівні Комітету постійних представників (COREPER) наступного тижня», – пояснили в Європейській Раді, інформує УНІАН.

В РЄ також повідомили, що на рівні міністрів питання безвізового режиму для України буде розглянуто 20 травня.

Як повідомляв ZAXID.NET, 20 квітня Єврокомісія передала пропозиції Європарламенту і Раді ЄС стосовно скасування віз для громадян України. Ця пропозиція є наслідком позитивної оцінки, наданої Єврокомісією в грудні минулого року. В цій оцінці, зокрема, підтверджено, що Україна виконала всі критерії за Планом дій щодо візової лібералізації.

26 квітня голова делегації Європарламенту в Комітеті асоціації Україна-ЄС Андрій Пленкович зазначив, що для завершення всіх необхідних процедур, пов’язаних з розглядом пропозиції Європейської комісії про надання Україні безвізового режиму, Європейському парламенту необхідно мінімум три місяці.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук