У ЄС не бачать міграційної загрози у скасуванні віз для українців, – МЗС

У ЄС не бачать міграційної загрози у скасуванні віз для українців, – МЗС

Євросоюз визнав, що Україна не нестиме міграційної загрози для його країн-членів внаслідок скасування візового режиму. Про це заявив посол з особливих доручень МЗС України Дмитро Кулеба, повідомив «Інтерфакс-Україна».

Він вважає, що перешкод для лібералізації безвізового режиму ЄС з Україною немає.

«Об’єктивних або суб’єктивних перепон для того, немає, необхідно дочекатися закінчення всіх необхідних бюрократичних процедур у відповідності з правилами ЄС», – сказав Кулеба.

Крім того, він повідомив, що за підсумками зустрічі глав МЗС країн «Вишеградської четвірки» Україна отримала запевнення від цих країн, що вони максимально приєднаються до процесу лібералізації безвізового режиму.

Коментуючи інформацію про намір країн ЄС розробити механізм припинення дії безвізового режиму для всіх країн, з якими він існує, Кулеба повідомив, що цей механізм не створюється спеціально для України, щоб нібито зірвати лібералізацію безвізового режиму.

«Насправді йдеться про створення механізму, який би дозволяв у разі, якщо потік людей через європейські кордони буде становити серйозну загрозу для країн Шенгенської зони, тимчасове – я це підкреслюю, призупинення дії безвізових механізмів. Тобто це суто інструмент тимчасового застосування для управління міграційними потоками», – пояснив дипломат.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук