Європарламент голосуватиме за безвізовий режим з Україною мінімум через три місяці

Європарламент голосуватиме за безвізовий режим з Україною мінімум через три місяці
Європарламент

Для завершення всіх необхідних процедур, пов’язаних з розглядом пропозиції Європейської комісії надати Україні безвізовий режим, Європарламенту необхідно щонайменше три місяці. Про це заявив голова делегації Європарламенту в Комітеті асоціації Україна-ЄС Андрій Пленкович, повідомив УНІАН.

«Що стосується Європейського парламенту, то ми докладемо всіх зусиль, щоб зробити це за мінімальний час і з максимальною ефективністю ... Але мінімальний час для Європарламенту – це три місяці», – сказав він.

При цьому Пленкович зазначив, що це питання буде в Європарламенті «одним з ключових».

Після Європарламенту це рішення ще має схвалити Рада ЄС.

Нагадаємо, 20 квітня Єврокомісія запропонувала Європарламенту і Раді ЄС скасувати візи для громадян України, оскільки в березні Україна виконала дві останні вимоги – прийняла закон про електронне декларування та запустила роботу Антикорупційного агентства.

Тепер пропозицію Єврокомісії має пройти тривалу процедуру узгодження серед країн-членів Євросоюзу, а також на рівні Європейського парламенту. Згодом воно має бути затверджене Радою ЄС з питань юстиції, свободи та безпеки, який збирається раз на квартал.

22 квітня міністри закордонних справ 12-ти країн Європи закликали ввести безвізовий режим з Україною і Грузією.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук