Енергетична компанія ДТЕК подарувала Бурштинській лікарні надсучасний реанімобіль

Енергетична компанія ДТЕК подарувала Бурштинській лікарні надсучасний реанімобіль

Енергетична компанія ДТЕК, яка належить бізнесмену Рінату Ахметову, подарувала Бурштинській міській лікарні реанімобіль Peugeot Boxer класу B. Подарунок вартістю 700 тис. грн відповідає всім європейським стандартам і має підвищити оперативність та якість надання невідкладної  медичної допомоги мешканцям Бурштина та навколишніх сіл, а це більше 25 тисяч людей.

У лікарні дуже радіють подарункові, адже технічні  характеристики та медичне обладнання реанімобіля Peugeot Boxer створять умови для надання повноцінної допомоги пацієнтам у важкому стані.

Реанімобіль класу B максимально оснащений усім необхідним для надання швидкої медичної допомоги згідно зі світовими стандартами: електрокардіографом, дефібрилятором, електричним стимулятором серця, носилками. Також в автомобілі встановлено додаткове обладнання – вакуумний матрац для транспортування постраждалих при травмах хребта, переломах, внутрішніх кровотечах і шокових станах

«На випадок зупинки серцевої діяльності тут  є дефібрилятор з електрокардіографом, а також  зволожений кисень через апарат Боброва. У такому реанімобілі  можна проводити переливання крові, є також  система підігріву крові,» – розповів Зеновій Савчак лікар-анестезіолог  Бурштинської лікарні.

ДТЕК придбав для лікарні автомобіль у рамках Стратегії соціального партнерства між містом Бурштин та компанією. Минулого року для покращення діагностики та хірургічних маніпуляцій компанія вже придбала для Бурштинської міської лікарні сучасне обладнання і організувала навчання для лікарів на спеціалізованих курсах з ендокринології, ендоскопії та лапароскопії.

«Ми розуміємо, що сьогодні держава, на жаль, не може виділяти гроші на такі речі, бо кошти зараз ідуть в зону АТО, на підтримання бюджету. Тому ми робимо все можливе, щоб у місті Бурштин було обладнання, яке будуть використовувати лікарі для того, щоб допомагати мешканцям та людям, які повертаються із зони АТО», – розповіла керівник департаменту соціального розвитку ДТЕК Вікторія Гриб.

На разі, за кошти ДТЕК, а це майже 800 тисяч гривень, провели ремонт і придбали нове сучасне обладнання для операційної. Купили і найсучасніший апарат для лапароскопії, за допомогою якого  бурштинські лікарі провели вже більше трьох десятків операцій. На цьому співпраця компанії ДТЕК і міста Бурштин не припиниться. Планується, що впродовж 2013-2015 років ДТЕК направить на розвиток соціальної сфери міста більше 13 млн грн.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук