Facebook відкрив можливість прямих трансляцій для всіх користувачів

Facebook відкрив можливість прямих трансляцій для всіх користувачів
фото Mark Zuckerberg
Відтепер всі користувачі Facebook зможуть транслювати відео в режимі реального часу

Від сьогодні Facebook запускає можливість створювати онлайн-трансляції для всіх користувачів. Про це повідомив засновник соціальної мережі Марк Цукерберг на своїй сторінці. Нова фунція має назву Facebook Live.

«Кожен, хто має телефон, тепер має можливість транслювати відео будь-кому в цілому світі. Коли ви взаємодієте в реальному часі, ви відчуваєте більш особистісний зв’язок. Це великі зміни у нашому спілкуванні, і це створюватиме нові можливості для об’єднання», - написав Марк Цукерберг.

Today we're launching Facebook Live for everyone -- to make it easier to create, share and discover live videos.Live...

Опубліковано Mark Zuckerberg  6 квітня 2016 р.

Для того, щоб запустити онлайн-трансляцію, треба натиснути іконку стрімінга, ввести опис своєї трансляції та натиснути Go Live, пояснює AIN.ua. Щоб завершити трансляцію, треба натиснути Finish.

Під час трансляції користувачі зможуть бачити кількість глядачів, які дивляться відео в цей момент, та їхні коментарі. Небажаних глядачів можна буде заблокувати. Трансляції можуть тривати не більше 30 хвилин. Після завершення стріму відео буде збережено у життєписі Facebook-акаунта як звичайний відеозапис.

Раніше функція онлайн-трансляції була доступна лише для користувачів з верифікованими акаунтами. Це переважно політики, спортсмени, актори, музиканти та інші відомі люди.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук