Фіскальна служба запровадила інститут власного бізнес-омбудсмена

ЕкономікаІрина Данилів, 10 серпня 20151261

Державна фіскальна служба запровадила інститут уповноваженого з питань підприємництва. Першим фіскальним бізнес-омбудсменом став Тарас Качка, колишній віце-президент Американської торгової палати в Україні.

Як заявив голова ДФС Роман Насіров, це буде ще один інструмент спілкування з бізнесом, який не створюватиме конкуренції вже існуючому офісу бізнес-омбудсмена, що був створений за рішенням уряду і почав роботу в травні 2015 року.

«Ми не будемо жодної мірою дублювати роботу бізнес-омбудсмена. У нас є питання, які ми вирішуємо з платниками податків, підприємцями і бізнесом. При цьому є не тільки скарги, а є ще конструктивні пропозиції – нових сервісів, нових способів. Питань багато – від повернення ПДВ та переплати податку на прибуток до тих ініціатив, які подаються асоціаціями, окремими бізнесменами», - цитує слова Насірова УНІАН.

Нагадаємо, у травні в Україні розпочав роботу офіс і Рада бізнес-омбудсмена, покликаний приймати і розглядати скарги бізнесу, що працює в Україні, на дії влади і роботу державних компаній. Керівником було призначено литовця Альгірдаса Шемету, який раніше обіймав посаду єврокомісара.

 
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук