ФК «Львів» зазнав поразки від «Динамо» на останній хвилині матчу

СпортАндрій Дрозда, 28 липня 20188140
фото football24.ua
Львів'яни приймали «Динамо» на «Арені Львів»

У суботу, 28 липня, ФК «Львів» у рамках 2-го туру української футбольної прем'єр-ліги приймав київське «Динамо». Матч відбувався на «Арені Львів».

Початок матчу активніше розпочали господарі. Згодом «Динамо» зуміло перехопити ініціативу і наприкінці першого тайму організувало декілька небезпечних атак.

Однак завдяки впевнений грі голкіпера ФК «Львів» Олександра Бандури та неточності гравців «Динамо» команди пішли на перерву без забитих м'ячів.

У другому таймі кияни контролювали гру, однак пробити голкіпера ФК «Львів» зуміли лише на другій доданій до основного часу хвилині матчу. Автором переможного м'яча став Назарій Русин.

Львів'яни поступилися 0:1 і після другого туру мають у своєму активі 3 очки. У неділю, 29 липня, 2-й тур чемпіонату продовжиться у Львові матчем «Карпат» проти «Чорноморця». Гра розпочнеться о 17:00 на стадіоні «Україна».