Фонд «Східна Європа» профінансує енергозбереження у медицині Львівщини

У Львівській обласній раді оголошено переможця конкурсного відбору у рамках програми «Розумне енергоспоживання для добробуту громад Львівщини». 

Про це йдеться у повідомленні прес-служби відомства.

Речники ЛОР інформують, що департамент охорони здоров’я Львівської обласної державної адміністрації отримав від фонду «Східна Європа» сертифікат на 400 тисяч гривень для впровадження заходів з енергозбереження.

У березні 2014 року було оголошено переможців конкурсу в рамках реалізації програми «Розумне енергоспоживання для добробуту громад Львівщини». Переможцями програми стали міста Жовква та Кам’янка-Бузька, а міські голови цих населених пунктів отримали сертифікати – кожен на 400 тисяч гривень - для реалізації комплексних заходів із енергозбереження в бюджетній сфері.

Програма «Розумне енергоспоживання для добробуту громад Львівщини» триватиме від 1 жовтня 2013 року до 30 вересня 2016 року.

Метою програми є сприяння ефективному використанню енергетичних ресурсів в області через посилення потенціалу місцевих органів влади та бізнесу у сфері розробки, оцінки та запровадження стратегій і проектів у галузі енергозбереження, а також використання альтернативних та відновлюваних джерел енергії.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук