Фото львівської Катедри перемогло на конкурсі пам'яток України

До топ-10 найкращих фото Вікіпедії увійшли і дві світлини Підгорецького замку

СуспільствоНазарій Тузяк, 17 грудня 201845840
Фото львівської Катедри перемогло на конкурсі пам'яток України
Зроблене Романом Бречком фото Латинського катедрального собору визнане найкращим зображенням культурної пам'ятки 2018 року

Фотографія львівської Катедри перемогла у конкурсі «Вікі любить пам’ятки», який щорічно оголошується Вікіпедією для популяризації культурних та природних пам'яток. Цього року на конкурс подали більше 21 тис. фотографій. Найкращим з-поміж них журі назвало зроблене Романом Бречком фото Латинського катедрального собору РКЦ у центрі Львова.

Цікаво, що до десятки відібраними журі фото потрапили ще два зображення, зроблені Романом Бречком – це фото Свірзького замку та фортеці у Кам'янець-Подільському.

«В українській частині конкурсу було завантажено понад 21 тисячу фотографій. Подано фото більше 9 тисяч об’єктів культурної спадщини, понад 1400 пам’яток було сфотографовано вперше. Участь у конкурсі взяли понад 270 авторів, двоє з них є одними з десяти найактивніших завантажувачів фото у світі», – повідомили організатори конкурсу.

Десять кайкращих фотографій культурних пам'яток, зроблених у 2018 році

Окрім Катедри до найкращих фото культурних пам'яток увійшли зображення Колегіуму єзуїтів у Кременці, замку у Свіржі, Генуезької фортеці у Судаку, два різні зображення Підгорецького замку, фортеці у Кам'янець-Подільському, замку в селі Чорнокозинці Хмельницької області, залу органної музики у Білій Церкві, а також Кудринецького замку.

Зазначимо, міжнародний проект «Вікі любить пам’ятки» цього року відбувся у 55 країнах. Мета конкурсу – створення фотобази культурних об'єктів, яка використовуватиметься для ілюстрації статей у Вікіпедії. В Україні конкурс проводився всьоме.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук