Фракція БПП несе відповідальність за майбутнє нового уряду, – Тетерук

Фракція «Народний фронт» у Верховній Раді продовжить свою роботу, спрямовану на прийняття низки законів, необхідних для реформування країни та європейської інтеграції.

Про це заявив перший заступник голови фракції «Народний фронт» Андрій Тетерук у коментарі журналістам.

«Ми будемо робити усе можливе, щоб в парламенті продовжилося ухвалення потрібних законів, так як це робилося нами уже півтора року. Я також хочу підкреслити, що наша фракція взагалі лишається керованою, на відміну від деяких наших колег», – сказав Тетерук.

«Ми бачимо неспроможність деяких фракцій, які спочатку взяли на себе політичну відповідальність, як це було прописано в коаліційній угоді, – будувати європейський вектор розвитку України. Тепер вони виголошують що завгодно, в тому числі і про перевибори, які можуть зіграти на руку реваншистським силам. Про яку політичну відповідальність тут може іти мова?», – наголосив народний депутат.

Андрій Тетерук також запевнив, що фракція готова працювати в новій коаліції та у повному складі голосувати за новий уряд та його програму.

«Ми готові брати відповідальність, всі наші 81 плюс один (Парубій. - Ред.). Однак чи буде 226 голосів – залежить не від нас, а від фракції БПП, яка значною мірою ініціювала зміну Уряду Арсенія Яценюка і тепер несе відповідальність за майбутнє нового Кабміну», – сказав депутат.

Перший заступник голови фракції «Народний фронт» також підкреслив, що його політична сила задоволена результатами діяльності Прем'єр-міністра Арсенія Яценюка.

«Він заклав низку позитивних речей. Це позбавлення нас від енергетичної залежності від Росії, це процеси щодо дерегуляції і увага до оборони. І, що найважливіше, – вперше цей Уряд був послідовним, відповідальним і не боявся брати на себе відповідальність. Жоден інший Прем'єр-міністр був нездатний до цього, а лише займався популізмом і переділом державного майна», – резюмував Тетерук.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук