Фракція «Самопомочі» виключила депутата за голосування по Шокіну

Ірина Суслова

Парламентська фракція «Самопомочі» практично одноголосно прийняла рішення виключити зі свого складу депутата Ірину Суслову, яка всупереч рішенню фракції проголосувала за призначення Віктора Шокіна на посаду генпрокурора України.

Керівник фракції «Самопоміч» Олег Березюк наголосив, що упродовж останніх двох місяців Суслова практично не брала участі в роботі фракції, подавала законопроекти, які на фракції концептуально не обговорювалися, повідомляє «Інтерфакс-Україна».

У вівторок після голосування у Верховній Раді за кандидатуру нового генпрокурора, запропонованого президентом, Олег Березюк заявив, що Суслова, яка голосувала всупереч рішенню фракції, буде виключена

«Вчора на фракції була можливість це обговорити. Фракція прийняла рішення майже одноголосно (одна людина утрималась) про виключення її з фракції», – сказав Березюк журналістам у середу.

На парламентських виборах Ірину Суслову до виборчого списку «Самопомочі» делегувала партія «Воля». Проте майже відразу ж після виборів частина новообраних депутатів від «Волі», зокрема, і Ірина Суслова, заявили про намір сформувати окрему депутатську групу. При цьому формально Суслова залишалася членом фракції «Самопомочі».

Ірина Суслова стала єдиним депутатом від «Самопомочі», яка проголосувала 10 лютого за призначення на посаду генерального прокурора України Віктора Шокіна.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук