Призначення генпрокурором Шокіна в «Самопомочі» назвали «ганьбою»

Суспільство10 лютого 201545510

Затвердження Верховною Радою Віктора Шокіна на посаду генпрокурора України є «ганьбою і великою помилкою», вважає один із представників «Самопомочі» Єгор Соболєв, який очолює парламентський комітет з питань запобігання та протидії корупції.

На думку Соболєва, голосування за кандидатуру Шокіна правлячої коаліції спільно з представниками «Опозиційного блоку» є «ганьбою і великою помилкою», що може поставити під сумнів доцільність існування коаліції у нинішньому складі.

Як повідомляв ZAXID.NET, Верховна Рада конституційною більшістю підтримала запропоновану президентом кандидатуру нового генпрокурора. Віктора Шокіна підтримали три з п’яти фракцій, що входять до правлячої коаліції – БПП, НФ і «Батьківщина», а також  фракція «Опозиційного блоку» . Проти голосували фракції «Самопомочі» і Радикальної партії, а також низка позафракційних депутатів, зокрема, Борис Філатов та Володимир Парасюк (результати поіменного голосування).

«Те, що «Опозиційний блок» одноголосно підтримав кандидатуру Віктора Шокіна на посаду генерального прокурора України, свідчить про відсутність у нього намірів боротися із корупцією та старою системою», – вважає Єгор Соболєв.

У свою чергу лідер парламентської фракції «Самопомочі» Олег Березюк заявив, що Україні потрібен «генпрокурор, який служитиме нації і не буде залежний від системи координат, яка його виховала».

«Ми голосували проти системи координат, яка не виправдовує очікувань суспільства і не карає тих, хто нищив українську державу», – пояснив позицію фракції «Самопоміч» Олег Березюк.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук