<

Фракції у Верховній Раді розподілили комітети

СуспільствоОльга Карабан, 29 листопада 20148420

Фракції у Верховній Раді станом на 29 листопада досягли домовленостей щодо розподілу парламентських комітетів. Про це повідомило джерело в «Блоці Петра Порошенка», інформує Українська правда.

За даними джерела, «Блок Петра Порошенка» отримає представництво в комітетах правової політики, з питань податкової та митної політики, АПК, транспорту, екології, з питань бюджету, з охорони здоров'я, в комітеті закордонних справ (або - євроінтеграції ), з питань культури і духовності, у справах пенсіонерів, ветеранів та інвалідів, з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту і туризму.

Водночас, фракції партії «Народний фронт» дістануться комітети з питань нацбезпеки і оборони, з питань ПЕК, економічної політики, з питань соцполітики та праці, антикорупційний, з питань свободи слова, а також - науки і освіти.

Представники «Самопомочі» очолять комітети інформатизації та інформаційних технологій, комітет закордонних справ (або - євроінтеграції). Як варіант - Самопоміч відмовиться від одного з комітетів в обмін на висунення своєї кандидатури на пост віце-спікера.

«Батьківщина» має намір делегувати свого представника до комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності.

Разом з тим, фракція Олега Ляшка - в комітет з питань промполітики і комітет держбудівництва і місцевого самоврядування, або ж відмовитися від одного з комітетів з правом отримати місце віце-спікера.

Група під керівництвом Віталія Хомутинника «Економічний розвиток» претендує на комітет з питань фінансів і банківської діяльності.

Представники «Опозиційного блоку» мають намір очолити регламентний комітет і комітет з питань прав людини, нацменшин і міжнаціональних відносин.

Нагадаємо, парламентська коаліція проголосує за новий склад Кабінету міністрів 2 грудня. До того часу депутати мають визначитися, хто які комітети очолить.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук