Freedom House: Рівень свобод в Україні вдвічі кращий, ніж у Росії

Ситуація зі свободами в Україні значно краща, ніж у Росії. Про це свідчить доповідь міжнародної правозахисної організації Freedom House, яка називається "Свобода у світі - 2015".

Україну у Freedom House визначили як "частково вільну" країну, Росію - як "не вільну". До "частково вільних" у Freedom House також віднесли Мексику, Туреччину, Пакистан, Індонезію, Боснію і Герцеговину, Албанію, Малі, а до "не вільних" - Казахстан, Іран, Ірак, Афганістан, Азербайджан, Таджикистан, В'єтнам, Таїланд, Алжир і Єгипет.

Між тим, такі країни, як Китай, Білорусь, Північна Корея, Лаос, Туркменія, Узбекистан, Сирія, Саудівська Аравія, Сомалі, Еритрея, Судан, Південний Судан, Чад, Центральноафриканська Республіка і Куба, Freedom House визначив як "гірші з гірших".

Серед найбільш вільних країн у Freedom House відзначили США, Канаду, Бразилію, Аргентину, Чилі, ПАР, Австралію, Монголію, Індію, Японію, Південну Корею, Туніс, Ізраїль, Норвегію, Швецію, Фінляндію, Великобританію, Іспанію, Францію, Німеччину, Польщу, Латвію, Литву і ще ряд європейських країн.

Відзначається, що кожну країну правозахисники оцінювали за шкалою від 1 до 7 балів - за рівнем політичних прав і громадянських свобод, де 1 бал - найкращий показник (вільні), а 7 - найгірший (найменш вільні). Так, Росія за всіма показниками отримала 6 балів, Україна - 3 бали.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук