ГАВ ГАВ Львівській ОДА

Що таке «космос» для ЛОДА і її нинішніх очільників

БлогиОлександр Ганущин , 10 грудня 2014 206
Олександр Ганущин
Голова Львівської обласної ради

Навіяно вчорашньою сесією облради. Коли кожен з доповідачів по питанню відключень електроенергії демонстрував, що про дії свого колеги не знає. Себто, той, хто подає електроенергію, не знає до кінця, що робить той, що продає, а ОДА котра мала б все зводити докупи робить вигляд, що це взагалі не її питання. Хоча Закон «Про місцеві державні адміністрації» каже інше. Та хто тепер читає якісь там закони?

Ну хай їм усім грець, невже очільникам виконавчої вертикалі так важко: зібрати «Укренерго», «Львівобленерго», пару радіостанцій і як мінімум державне ТБ на одну нараду (хоч питання рівня колегії)? Вибити з перших двох графіки аварійних відключень (ГАВ) і домовитися з двома іншими про «біжучий рядок», і щогодинне оповіщення.

Якщо до процесу залучити місцеві ради розсилкою у визначений час… двічі в день... Доручити по аналогії діяти у районних адміністраціях і містах обласного значення.

«Космос» для Львівської ОДА і її нинішніх очільників. Мда, перевелись спеціалісти одначе....

Питання наступного, не 80 рівня - домагатися, щоб наші шахти в цей «зоряний» час, коли стоїть все на Донеччині і Луганщині, таки запрацювали. І ніби по профілю, знову ж таки, та де там...

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук