Газовики визначили найкращих аварійників Львівщини

СуспільствоАрсен Данилюк, 25 червня 2014, 15:50 0

Сьогодні, 25 червня, у Пустомитах Львівської області відбулась фінальна частина конкурсу аварійно-диспетчерських служб АТ "Львівгаз". Компетентне журі оцінювало оперативність реагування на виклики служби 104 та дії диспетчерів у надзвичайних ситуаціях.

У змаганнях взяли участь вісім аварійно-ремонтних бригад, які пройшли попередній відбір. Це представники Червонограда, Перемишлян, Золочева, Мостиськ, Дрогобича, Жидачева, Городка та Львова.

Журі оцінювало рівень теоретичних знань, технічну справність спецтранспорту, а також практичні навики аварійно-ремонтних бригад.

Спершу відбувся конкурс з одягання протигазів та рятувальних засобів. Найкращий результат - 17 секунд - показали представники Золочева та Яворова.

Основновною частиною змагань були практичні заняття з ліквідації надзвичайних ситуацій. Аварійні служби відпрацьовували витік природного газу з підземного газопроводу. Журі оцінювало, наскільки оперативно кожна бригада прибула на виклик, провела умовну евакуацію мешканців будинків, знайшла місце витоку газу і ліквідувала його. 

Разом зі швидкістю судді оцінювали і якість та відповідність роботи аварійників нормам.

За словами головного інженера АТ "Львівгаз" Дмитра Сдобнова, такі змагання проводять, щоб оцінити рівень знань та практичних навиків аварійних бригад. 

У змаганнях перемогла аварійно-ремонтна бригада з Перемишлян під керівництвом майстра Володимира Духа.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук