Генеральний директор ДТЕК Західенерго увійшов до десятки кращих менеджерів України

Генеральний директор ДТЕК Західенерго Андрій Шувар увійшов до десятки кращих топ-менеджерів України за результатами "Рейтингу найбільших. Кращі менеджери України", який провів  Інтернет портал Delo.UA. Редакція сайту разом із експертами та читачами   проаналізувала результати діяльності найбільших українських компаній  у 2014 році і визначила сотню кращих топ-менеджерів.  Керівник Західнерго обійняв 10 сходинку всеукраїнського рейтингу.

Андрій Шувар в енергетичній галузі працює більше 20 років,  з низ 8 років був директором ДТЕК Добротвірської ТЕС, з 2013 року керує  ДТЕК Західенерго.

Під керівництвом Андрія Шувара електростанції ДТЕК Західенерго відпрацювали найскладнішу зиму в історії української енергетики 2014 з максимальним завантаженням - адже Бурштинська, Добротвірська і Ладижинська ТЕС працювали на вугіллі газової марки і замінювали собою ТЕС, які спроектовані під дефіцитний антрацитовий вугілля. Завдяки демократичному стилю управління Андрія Шувара  колектив відчув себе монолітним організмом, котрий спрацював злагоджено та успішно у кризових періодах для енергетики України.

Колектив поважає Андрія Шувара не лише за глибокі знання та практичні вміння у тепловій енергетиці, а й за людяність та уважність по відношенню до усіх підлеглих. Працівникам імпонує його стиль керівництва, адже він поважає і прислухається до ветеранів галузі та дає можливість молодим реалізувати себе заради розвитку енергетики.

Цього року організатори удосконалили методику голосування та підрахунку. Фінальний бал кожного з учасників складався з чотирьох оцінок: 25% фінального балу - голоси читачів Delo.UA, 25% - голоси експертів, 40% - динаміка фінансових показників, 10% - медіа-резонанс (рівень публічності / інтересу ЗМІ).

В  оцінюванні  топ-менеджерів  взяли участь близько 100 тисяч читачів сайту delo.UA та експерти.

Інформацію про критерії та етапи оцінки можна прочитати тут:

http://delo.ua/business/deloua-opredelilo-100-luchshih-top-menedzherov-ukrainy-299371/

Довідка

ДТЕК — стратегічний холдинг, що керує трьома операційними субхолдингами з активами у традиційній енергетиці, в альтернативній енергетиці, у видобутку вуглеводнів. Входить до складу фінансово-промислової групи «Систем Кепітал Менеджмент» (СКМ), акціонером якої є Рінат Ахметов. Генеральний директор ДТЕК — Максим Тімченко. У ДТЕК працюють 127 тисяч осіб.

До портфеля активів у традиційній енергетиці входять 10 ТЕС і 2 ТЕЦ загальною встановленою потужністю 18,6 ГВт; 5 підприємств із дистрибуції електроенергії, які обслуговують понад 5,1 млн клієнтів — фізичних і юридичних осіб; 31 шахта і 13 вуглезбагачувальних фабрик. Сегмент альтернативної енергетики представлено 1 ВЕС встановленою потужністю 200 МВт. Видобуток вуглеводнів ведеться на двох родовищах із доведеними запасами природного газу у 20 млрд куб. м.

Відпуск електроенергії генеруючими підприємствами ДТЕК 2014 року склав 47,8 млрд кВт∙год., із яких 651 млн кВт∙год. забезпечила ВЕС, передавання електроенергії мережами — 53,8 млрд кВт∙год., видобуток вугілля — 37,1 млн тонн, видобуток природного газу — 752 млн куб. м.

Додаткова інформація: www.dtek.com

Дізнатися, які проекти соціального партнерства реалізуються в містах присутності підприємств ДТЕК і отримати докладний звіт про статус їх виконання, Ви можете на сайті www.spp-dtek.com.ua

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук