Геннадій Москаль подав у відставку з посади голови Закарпатської ОДА

Наразі посадовець не повідомив про причину такого кроку

Геннадій Москаль став третім за ліком головою ОДА, що подав у відставку після поразки чинного президента на виборах

Голова Закарпатської обласної державної адміністрації Геннадій Москаль подав у відставку. Фотокопію заяви на звільнення посадовець оприлюднив на своєму сайті.

Геннадій Москаль подав президенту України Петрові Порошенку заяву про звільнення з посади голови Закарпатської ОДА за власним бажанням.

Москаль послався на закон про місцеві державні адміністрації, відповідно до якого голови цих адміністрацій призначаються на термін повноважень президента.

«Згідно з пунктом 9 частини 1-ї статті 9 закону «Про місцеві державні адміністрації» та на підставі статті 38 Кодексу законів про працю України прошу припинити моє перебування у відпустці та звільнити мене з посади голови Закарпатської обласної державної адміністрації за власним бажанням», — йдеться в заяві.

Наразі немає коментарів від Геннадія Москаля про те, що саме спонукало його піти з посади, на який він працює з липня 2015 року. Заяву Москаля про звільнення ще має розглянути голова держави.

Як згодом повідомив заступник голови Закарпатської ОДА Ярослав Галас, Геннадій Москаль сам написав заяву на звільнення, щоб уникнути інсинуацій стосовно того, що він має намір довго займати посаду очільника обладміністрації, інформує канал «Прямий».

Як писав ZAXID.NET, 22 квітня голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка заявив про відставку. Він став першим серед очільників ОДА, котрий оголосив про звільнення за власним бажанням після оголошення результатів виборів президента.

Того ж дня заяву на звільнення написав очільник Миколаївської ОДА Олексій Савченко. Із дверей кабінету голови вже зняли табличку з прізвищем за вказівкою самого Савченка.

До слова, відповідно до чинного законодавства, у разі обрання нового президента України голови місцевих державних адміністрацій, зокрема ОДА, продовжують здійснювати свої повноваження до призначення в установленому порядку нових голів місцевих державних адміністрацій.

Голови місцевих державних адміністрацій призначаються на посаду президентом України за поданням Кабінету Міністрів України на термін повноважень президента України. Кандидатури на посади голів обласних державних адміністрацій на розгляд Кабінету Міністрів України вносяться прем'єр-міністром України.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук