Геннадій Москаль оприлюднив список дезертирів ЗСУ із Закарпаття

У списку містяться прізвища 149 дезертирів

СуспільствоАндрій Стець, 28 листопада 201611610
Голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль

Голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль опублікував список призваних військовими комісаріатами Закарпатської області військовослужбовців, котрі самовільно залишили військові частини.

«Захищати України від агресора – це конституційний обов’язок кожного громадянина. Стаття 65 Конституції України гласить: «Захист Вітчизни, незалежності та територіальної цілісності України, шанування її державних символів є обов'язком громадян України». Чимало закарпатців захищають свою країну в ході бойових дій на Донбасі, а дехто пожертвував за Україну власним життям. Ці люди заслуговують на шану й повагу», – йдеться у повідомленні на сайті Москаля.

У відомстві Москаля зазначили, що чимало вихідців із Закарпаття самовільно залишили військові частини або дезертирували. Тому наразі їх розшукують правоохоронці.

«Область має знати не тільки своїх героїв, але й боягузів, котрі заслуговують на ганьбу й кримінальну відповідальність. Тому надаємо список самовільників та дезертирів, переданий із обласного військового комісаріату, для ознайомлення громадськості та повідомлення про їх місцезнаходження правоохоронним органам», – повідомили у Закарпатській ОДА.

Загалом оприлюднено списки, які містять прізвища 149 військовослужбовців.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук