Генпрокуратура хоче зняти гриф секретності зі справи про вбивство Ґонґадзе

Георгія Ґонґадзе

У Генеральній прокуратурі вважають, що з матеріалів справи Олексія Пукача, якого у 2013 році засудили за вбивства журналіста Георгія Ґонґадзе, потрібно зняти всі грифи секретностіі.

Це потрібно зробити "враховуючи значний суспільний резонанс" повідомляється на офіційному сайті ГПУ.

Зазначається, що зараз справа Пукача перебуває на розгляді в апеляційному суді Києва, а її розгляд у відкритому засіданні "ускладнюється наявністю в її матеріалах відомостей, що містять державну таємницю".

Генпрокуратура звернулася з листом до голови апеляційного суду про створення комісії, яка би вирішила питання про перегляд грифів секретності. Окрім того ГПУ запропонувала міністерству внутрішніх справ долучитися до її ініціативи і також звернутися до апеляційного суду.

"Необхідно наголосити, що свого часу гриф секретності у кримінальній справі за обвинуваченням Олексія Пукача був наданий на підставі висновку експерта з питань таємниць міністерства внутрішніх справ України. У зв’язку з цим Генеральна прокуратура України направила лист міністру внутрішніх справ України з пропозицією звернутися з ініціативою до вказаного суду щодо перегляду грифів секретності у вказаній кримінальній справі", - зазначили у прес-службі Генпрокуратури.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 2

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук