Генштаб оголосив з 17 січня 30-денні збори резервістів

Збори пройдуть на базі однієї з бригад ОК Захід сухопутних військ ЗСУ

У вересні 2016 року в Генштабі почали масштабні збори резервістів у який взяли участь більше 8 тис. осіб

Генеральний штаб Збройних сил України оголосив з 17 січня збори з особовим складом оперативного резерву першої черги. Про це йдеться у повідомленні прес-служби Міністерства оборони.

Як зазначається, тривалість зборів складатиме 30 діб. На збори планується залучити більше тисячі військовослужбовців - резервістів. Збори пройдуть на базі однієї з механізованих бригад оперативного командування Захід Сухопутних військ ЗСУ.

У Генштабі пообіцяли, що резервісти після прибуття отримають військову форму одяг, зброю, засоби захисту з тим, щоб пройти підготовку та бойове злагодження разом з бригадою.

Також повідомляється, що в цьому році частина резервістів, найбільш високотехнологічних спеціальностей, що потребують додаткової підготовки, будуть направлені у навчальні центри та курси ЗСУ. Також військове командування гарантувало резервістам виконання обов'язкових соціальних гарантій: у середньому їм обіцяють заплатити 8 тисяч грн за 30 днів на навчаннях («зарплата» коливається від строку перебування та анкети бійця).

У Генштабі наголосили, що у поточному році сума виплат резервістам зросла вдвічі.

Нагадаємо, у вересні 2016 року в Генштабі заявили про початок проведення масштабних зборів резервістів з метою зберегти бойовий потенціал, накопичений під час бойових дій. Тоді до зборів залучили дев'ять бригад всіх оперативних командувань у п'яти областях, задіявши більше 8 тис. резервістів, 10% з яких - офіцери. Збори проходили в два етапи: перший - 3-15 вересня, другий - 12-24 вересня.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук