Гітлер теж прийшов законно до влади, – Соскін про ситуацію в Україні

3 лютого 2011122112

Гітлер теж приходив законно до влади, але все завершилось страшною диктатурою, – заявив 3 лютого під час прес-конференції у Львові директор Інституту трансформації суспільства Олег Соскін, коментуючи політичну ситуацію в Україні і, зокрема, продовження повноважень чинного парламенту до 2012 року.

Він зазначив: «Диктатура може встановлюватись не тільки шляхом путчу, збройного повстання чи революції».

Олег Соскін наголосив: «Після того, як це утворення, яке носить назву Верховна Рада України, прийняло рішення про продовження своїх повноважень, в Україні остаточно здійснено державний заколот. Знищена гілка верховної законодавчої влади, в Україні влада повністю перебрана кланово-олігархічними утвореннями, Україна перейшла до формування кланово-олігархічної монополії на чолі з єдиною сім’єю з хрещеним батьком Януковичем».

Існування опозиції у такому парламенті, за словами експерта, втрачають свій сенс, мовляв, користуючись Конституцією при узурпації влади, народ повинен взяти ситуацію у свої руки, «перебрати владу».

«ВРУ після відновлення Конституції 1996 року стала нелегітимною, адже була обрана за нечинним законом, як це визнав Конституційний суд. Зрозуміло, що вже тоді вона мала б бути розпущена Президентом і мав бути сформований тимчасовий уряд народної довіри, чого не зроблено», – наголосив експерт

Відтак, зі слів Олега Соскіна, усі, хто вважають себе справжнім народними депутатами, повинні скласти свої мандати.

«Реальні депутати повинні вийти з ВРУ і створити альтернативний тимчасовий орган, щоб відстоювати права народу. Не залежно, до якої політичної партії вони належать. Опозиція має долучитись до цього процесу, створивши тимчасові національні збори як альтернативу – на захист національного суверенітету. Це треба робити якомога швидше, бо ситуація буде погіршуватись щодня», – сказав Соскін.

Він додав, що зараз Україна фактично перебуває в стані соціально-економічної війни, мовляв, відбувається знищення мови, фактично «виконується Валуєвський указ», знищується Українська церква на користь Московського патріархату тощо.

«Це всі ознаки узурпації, геноциду і ліквідації української держави», – резюмував експерт.

На запитання про те, хто з нардепів, міг би створити альтернативу Ради, він наголосив, що це, зокрема, мали б бути нардепи від блоку НУНС, які «ще не продались» владі.

Як інформував ZAXID.NET , за зміни до Конституції щодо термінів проведення виборів проголосували 310 нардепів. Відтак, чергові вибори парламенту будуть проведені в останню неділю жовтня 2012 року, президентські відбудуться в березні 2015.

Нагадаємо, Президент Віктор Янукович заявив, що Конституційний суд підтримає ухвалені 1 лютого в парламенті зміни до Конституції.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук