Глави МЗС Росії, Німеччини і Польщі неформально зустрінуться в Санкт-Петербурзі

СвітРоман Ганкевич, 9 червня 20140

Глави МЗС Росії, Німеччини та Польщі проведуть у вівторок, 10 червня, у Санкт-Петербурзі неформальну зустріч

Врегулювання ситуації в Україні, а також сирійська і афганська проблематика обговорюватимуться на тристоронній неформальній зустрічі глав МЗС Росії, Німеччини та Польщі в Санкт -Петербурзі у вівторок, заявили в російському зовнішньополітичному відомстві.

«Основна увага буде приділена питанням врегулювання гострої внутрішньополітичної кризи в Україні, завданням припинення кровопролиття і реального запуску механізмів інклюзивного політичного діалогу в цій країні. Учасники зустрічі торкнуться також стан справ на сирійському і афганському треках, ряд інших актуальних питань міжнародного порядку денного»​​, - йдеться в повідомленні, опублікованому на сайті міністерства.

У МЗС РФ повідомили також, що «глави зовнішньополітичних відомств обговорять хід реалізації домовленостей, досягнутих на попередніх тристоронніх переговорах в Калінінграді в травні 2011 року, Берліні в березні 2012 року і Варшаві в травні 2013 року, розглянуть перспективи взаємодії наших країн у тристоронньому форматі на різних міжнародних майданчиках з метою формування загального позитивного політичного клімату на просторі Євро-Атлантики, стосовно відносин Росія-ЄС та Росія-НАТО».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук