Голова Донецької ОДА не заперечив можливості силового варіанту вирішення ситуації на Донбасі

Голова Донецької ОДА не заперечив можливості силового варіанту вирішення ситуації на Донбасі

Голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський вважає, що якщо бойовики не будуть виконувати Мінські домовленості, Україна повинна влаштувати короткочасну економічну блокаду окупованих територій, а потім силою повернути їх під контроль центральної влади.

Про це він розповів в інтерв'ю телеканалу France 24 і газеті Le Figaro, передає «Інтерфакс-Україна».

«Якщо насправді з того боку не буде виконання цих умов (Мінських домовленостей - ред.), ми повинні короткочасно здійснити блокаду, а потім фактично силовий варіант для поновлення контролю української влади над усією Донецькою областю», - заявив Жебрівський.

За його словами, ключовою метою його адміністрації є відновлення довоєнних кордонів України, а економічна блокада чи її відсутність повинні вкладатися в стратегічний план, який має прийняти центральне керівництво.

«Економічна блокада може допомогти в цій стратегії, щоб люди усвідомили: насправді Росії та частина Донбасу не потрібна. І люди повинні зрозуміти, що тільки життя в єдиній Україні є запорукою їхнього добробуту, запорукою правопорядку», - зазначив глава ДонОДА.

При цьому Жебрівський додав, що рішення про будь-яку блокаду може прийматися тільки в Києві.

«Наше завдання зовсім інше - це наведення порядку, це інфраструктурні проекти, це налагодження нормального життя тут. Наше завдання як цивільної адміністрації - зробити, щоб життя тут разюче відрізнялося від життя там (на контрольованій бойовиками території - ред.). Це моє завдання, і я це роблю», - наголосив він.

Нагадаємо, Жебрівський виступив з ідеєю організувати продовольчі ринки в прифронтових населених пунктах.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук