Голова ЛОДА попросив демонтувати турнікети на вході до Львівської митниці

Голова ЛОДА попросив демонтувати турнікети на вході до Львівської митниці
фото ZAXID.NET
Турнікет встановили минулого року, щоб обмежити доступ в приміщення сторонніх осіб

У вівторок, 16 липня, голова ЛОДА Маркіян Мальський під час апаратної наради попросив демонтувати турнікети на вході в управління Львівської митниці на вул. Костюшка,1. З відповідним проханням очільник області звернувся до в.о. начальника Львівської митниці Євгена Сафонова.

Захисний обмежувач у вигляді масивних металевих турнікетів з'явився на вході в Львівську митницю у 2018 році після спроб увірватися в приміщення з боку вуличних активістів. Металеву конструкцію встановили коштом профспілки митниці.

«Моє чітке бачення – «вертушку» треба зняти. Так, як воно зараз виглядає – це смішно. Такого форпосту нема ні в прокуратурі, ні в міліції, ні в ЛОДА. Потрібно зробити якийсь цивілізованіший метод контролю безпеки. Будь ласка, не замуровуйте за кам'яними стінами працівників, які допускають порушення. Якщо вони не будуть відчувати тиску суспільства, то ми не будемо мати реальних результатів боротьби з контрабандою», – заявив Маркіян Мальський.

Фото ZAXID.NET

У відповідь на прохання голови ЛОДА в.о. начальника Львівської митниці Євген Сафонов погодився демонтувати турнікети у тижневий термін.

Євген Сафонов виконує обов'язки керівника Львівської митниці з 10 липня після скандальної наради на Закарпатті, на якій президент Зеленський закликав начальників Закарпатської, Волинської, Чернівецької та Львівської митниць написати заяви на звільнення. Натомість начальник Львівської митниці Левко Прокіпчук пішов у відпустку.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук