Голова Львівської облради залишився із заступником від БЮТ

25 листопада 20082470

25 листопада на сесії Львівської обласної ради депутати таємним голосуванням проголосували за звільнення з посад заступників голови ЛОР Миколи Гориня та Левка Захарчишина. Зі 120 депутатів участь у голосуванні взяло 109. Таким чином заступником голови ЛОР залишилася голова фракції БЮТ у ЛОР Людмила Козак.

Таємне голосування проводилося одночасно по кожному заступнику окремим бюлетнем. За звільнення Миколи Гориня проголосували 74 депутати, проти - 24, утримались 4, 7 бюлетенів визнано недійсними. За звільнення Людмили Козак проголосували 36 депутатів, проти - 52, утримались - 15, недійсні - 5. За звільнення Левка Захарчишина - 71, проти - 28, утрималось - 7, недійсних - 3.

Водночас член тимчасової лічильної комісії Андрій Микуш зазначив, що це голосування "таємним пахне мало і результати його не потрібно підтримувати, оскільки на деяких бюлетенях були позначки, хто саме голосував. Звичайно, ці бюлетені не були прийняті до уваги".

"Це свідчить про нечесність виборів, і питання довіри та легітимність пані Козак залишається під знаком питання", - резюмував Андрій Микуш.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук