Голова МОК назвав умови участі російських спортсменів в Олімпіаді-2016

СпортАндрій Стець, 31 липня 20164490

Для того, щоб потрапити на Олімпіаду-2016, російські спортсмени повинні пройти триступеневий фільтр допуску. Про це заявив голова Міжнародного олімпійського комітету (МОК) Томас Бах.

За його словами, першим кроком буде «фільтр» міжнародних федерацій, які можуть підтвердити міжнародні тести кожного атлета.

«Другий фільтр» – те, що Олімпійський комітет Росії не зможе додати спортсменів, раніше викритих у порушенні антидопінгових правил.

«Третій фільтр» – рішення МОК, засноване на судженні незалежних експертів і Спортивного арбітражного суду.

«Ми зараз на третьому етапі, де вчора виконком вирішив делегувати це право панелі з трьох осіб, членів виконкому, яких очолив глава медкомісії МОК», – заявив Бах, якого цитує РІА «Новости».

При цьому Бах наголосив, що МОК не несе відповідальності за терміни, ні за причини ситуації, що склалася з російськими атлетами.

Як інформував ZAXID.NET, раніше Всесвітнє антидопінгове агентство (WADA) опублікувало результати двомісячного розслідування про застосування заборонених препаратів у російському спорті. Проведене розслідування показало, що Міністерство спорту Росії за підтримки ФСБ і Центру спортивної підготовки збірних команд вибудувало систему підміни проб і фальсифікації результатів тестування російських спортсменів.

Незважаючи на це, МОК допустив збірну РФ до Олімпіади в Ріо з умовою проходження додаткової перевірки.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук