Голова Нацполіції назвав чотири міста України з найвищим рівнем злочинності

СуспільствоАндрій Стець, 13 лютого 201823730
Сергій Князєв стверджує, що Дніпро, Харків, Запоріжжя і Одеса - це чотири найбільш проблемні регіони за кількістю правопорушень

Голова Національної поліції Сергій Князєв стверджує, що Дніпро, Харків, Запоріжжя і Одеса мають найвищий рівень вчинених кримінальних злочинів в Україні. Про це він розповів в інтерв’ю Gazeta.ua.

«Найнижчий рівень злочинності - в Донецькій і Луганській областях. На Донбасі дуже багато поліцейських - і правопорушникам незатишно. Дніпро, Харків, Запоріжжя і Одеса - це чотири найбільш проблемні регіони за кількістю правопорушень. На це впливають економічні та соціальні фактори. Зокрема те, що це промислові регіони. Але якщо взяти Харківщину, то Харків і область дуже відрізняються. Велика концентрація міського населення збільшує кількість злочинів», – сказав він.

Начальник Національної поліції також не відкидає зв’язку між релігійністю людей та рівнем злочинності.

«Йдемо в центр України, на захід. Що далі, то менше злочинів скоєно. Це залежить радше не від правоохоронної системи, а від ментальності суспільства. Там люди в неділю ходять до церкви. І що далі на захід - то частіше. Якщо сімейні цінності переважають над іншими, правопорушень менше», – сказав він.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук