Голова Офісу президента Андрій Богдан поєднував держпосади з роботою адвокатом, – «Схеми»

СуспільствоАндрій Стець, 22 листопада10952
Голова Офісу президента Андрій Богдан поєднував держпосади з роботою адвокатом, – «Схеми»
фото Ліга
Богдан не зупинив адвокатську діяльність протягом усього терміну перебування на посаді заступника міністра юстиції

Голова Офісу президента Андрій Богдан кілька років незаконно поєднував адвокатську діяльність з роботою в суді та уряді. Про це йдеться в сюжеті програми «Схеми».

З 2001 по 2004 роки Андрій Богдан працював помічником судді Київського апеляційного господарського суду (зараз - Північний). У ті роки помічнику судді було прямо заборонено працювати адвокатом, а адвокату – працювати в суді. Але в реєстрі адвокатів зазначено, що Андрій Богдан не зупиняв адвокатську діяльність на цей період.

Наприкінці 2007 року Богдан потрапив у Міністерство юстиції і певний час поєднував посаду заступника міністра юстиції, керівника адвокатського об'єднання та чинного адвоката, що є порушенням законів про адвокатуру, про державну службу та про протидію корупції.

відео «Радіо Свобода»

Микола Оніщук, який був міністром юстиції на той час, впевнений, що таке неможливо.

«Таке поєднання з етично-правового погляду і навіть юридичного виключається. Мені такі факти не відомі», – сказав Онищенко.

Однак, Богдан не зупинив адвокатську діяльність протягом усього терміну перебування на посаді заступника міністра юстиції.

У березні 2010 року Богдан був призначений заступником міністра Кабінету Міністрів – урядовим уповноваженим з питань антикорупційної політики. Але адвокатську діяльність він призупинив тільки в 2012 році.

Щоправда, після призначення в Офіс президента Богдан зупинив свою адвокатську ліцензію.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук