Голова Укртрансінспекції подав у відставку і розкритикував політику уряду

Очільник Укртрансінспекції Валерій Черненко направив прем'єр-міністрові Арсенію Яценюку заяву про відставку і різко розкритикував керівництво Мінінфраструктури та уряду за популізм, непрофесіоналізм і роботу в інтересах тіньового бізнесу.

«У зв'язку з реорганізацією інспекції, а також з призначенням на керівні посади міністерства інфраструктури осіб, які не мають жодного уявлення про транспортну галузь, які є відвертими сепаратистами і корупціонерами, не вважаю можливим перебувати на посаді і прошу звільнити мене з 30 січня 2015 року», – йдеться в заяві Черненка від 20 січня, копію якої він розмістив на своїй сторінці у Facebook.

Він також розкритикував рішення про заборону перевірок і відправку за свій рахунок понад 500 інспекторів з 675 службовців Укртрансінспекції, вважаючи, що воно прийняте в інтересах тіньового бізнесу. Очільник відомства пояснив, що заборона перевірок звів нанівець план збереження автодоріг шляхом контролю за дотримання габаритно-вагових параметрів при вантажних перевезеннях, оскільки, згідно з інформацією з українських портів, за три місяці минулого року близько 124 тис. Перевезень були виконані з грубим порушенням вагових параметрів.

«На жаль, нинішні керівники уряду займаються виключно популізмом, розмовами про євроінтеграцію і всі свої зусилля спрямовують на «осідлання» старих-нових схем», – прокоментував Черненко своє рішення піти з держслужби.

Черненка призначили головою Укртрансінспекції 12 березня 2014 року, до цього був генеральним директором ТОВ «Васт-Транс» та входив до керівництва найбільшого об'єднання перевізників Асоціації міжнародних автоперевізників (АсМАП) України.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 4

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
 • Sergey Malovichko 21 січня 2015, 11:53

  Та взагалі не зрозуміло, чим всі ці роки займалась ця інспекція. Точніше, зрозуміло - збирали дань з вантажівок, при цьому дороги від перегрузу розбивались ще більше, а неліцензовані таксисти як їздили і стояли біля всіх автовокзалів, так і стоять і ніхто їх не чіпає.
  Про яке збереження автодоріг він розказує, як всі гроші йшли в свої руки, всі пукти зважування поставлені не по регламенту, щоб у водіїв полюбе було перевищення тонажу :) І що дивно, що всі попердні роки, за керівництва яника, Укртрансінспекція працювала добре, а тут звільнили трошки халявщиків і вже паніка :)
  Так що, нехай Черненко вже йде відпочивати.

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Perevozki-Po-Ukraine Perevozki 21 січня 2015, 11:21

  А почему до сих пор ЛЮСТРАЦИЮ не провели в рядах инспекции??? Сепары, как работали , так и далее это продолжают делать! Пока Ваши инспекторы не ушли в отпуск у Вас была возможность попытаться навести порядок и в грузовых и в пассажирских перевозках, так они(инспектора) вместо штрафов по 50-ку стригли с водителей! В подтверждение этому множественные видео на youtube того же Дорожного контроля!

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Евгений Буравлёв 21 січня 2015, 11:14

  Уж очень много недовольства, а дела (реформ) практически нет. Ожидается отторжение . Это отторжение в системных процессах носит название - принцип Ле-Шателье. Это не только повлияет на правительство в целом. В простонародье это маятник, который начнет перемещаться в обратную сторону. Нынче необходимо создать центры аккумулирования хаоса. Это неправительственные организации, волонтеры, авторитетные общественники и др.

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Більше коментарів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук