Голова ВРУ заявив про загрозу дестабілізації роботи українського парламенту

Андрій Парубій підвів підсумки роботи ВРУ у 2016 році і вручив державні нагороди працівникам Верховної Ради

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій заявив про існування сценарію дестабілізації роботи українського парламенту. Про це він повідомив під час передноворічної зустрічі з працівниками Апарату Верховної Ради, інформує прес-служба спікера.

«Працюючий парламент, який бачать наші громадяни, це не тільки пленарні засідання, це - щоденна копітка праця кожного з нас, підготовка і аналіз законів, пророблення всіх рішень, які ми приймаємо. Ця злагоджена робота змогла продемонструвати і всередині країни, і зовні, що український парламент діє», - наголосив Парубій і нагадав, що з початку 2016 року Верховна Рада ухвалила в цілому 224 закони, а восени – понад 100 законів.

«Минулий рік був дуже важким роком для нашої держави, як і останні роки. Але цей - багато в чому був переломним і ключовим для Верховної Ради України. Ми – парламент воюючої держави, і війна, яка ведеться проти нас, відбувається не тільки на фронті, де наші хлопці захищають мир і спокій нашої країни. Я переконаний, що ми повинні рівнятися на них і, працюючи, підтримати воїнів», - зазначив спікер парламенту.

На його думку, «війна націлена зсередини дестабілізувати ситуацію в нашій країні». Він зазначив, що є «сценарій дестабілізувати роботу українського парламенту, оскільки, на думку його авторів, криза в державі повинна починатися в парламенті».

«І в цьому році ми відчували атаки на український парламент», - додав він.

Також повідомляється, що під час передноворічної зустрічі голова парламенту вручив державні нагороди і відзнаки Верховної Ради співробітникам апарату Верховної Ради та Інституту законодавства Верховної Ради.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук