Голови трьох областей Західної України вимагають обговорення земельної реформи

1 лютого 20117255

Голови Львівської, Тернопільської та Івано-Франківської обласних рад Олег Панькевич, Олексій Кайда, Олександр Сич вимагатимуть розглянути на найближчих засіданнях Консультативної ради з питань місцевого самоврядування при Верховній Раді питання впровадження пенсійної та земельної реформ, а також змін до Конституції України.

Про це 2 лютого після завершення організаційного засідання Консультативної ради з питань місцевого самоврядування при Верховній Раді повідомив голова Львівської обласної ради Олег Панькевич.

Про це ZAXID.NET повідомили у прес-службі Львівської обласної ради.

За словами Олега Панькевича, на засіданні Консультативної ради розглядали організаційні питання, орієнтовний тематичний план проведення засідань Консультативної ради з питань місцевого самоврядування, а також питання навчання посадових осіб органів місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад 2011 року.

Також голова Львівської обласної ради підняв питання про стан місцевого самоврядування в Україні. На думку Олега Панькевича, голови обласних рад повинні подати свої пропозиції щодо удосконалення місцевого самоврядування: "Ми стурбовані нинішнім станом місцевого самоврядування і зменшенням ролі його представників в житті держави".

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 5

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук