У 66-річної львів’янки діагностували бруцельоз – це перший випадок бруцельозу на Львівщині за останні щонайменше п'ять років. Синоптики прогнозують тепле і сухе завершення вересня у Львові. Ці та інші події у огляді новин ZAXID.NET за неділю, 26 вересня.
Станом на 26 вересня кількість мешканців Львова, у яких підтвердився діагноз коронавірус Covid-19 від початку пандемії, – 71 385 (+74 за попередню добу).
У 66-річної львів’янки діагностували бруцельоз
Оперативні, достовірні і найважливіші новини тут Додайте ZAXID.NET у вибрані в GoogleЖінка вживала молоко та сир, які купувала на ринках, без попередньої термічної обробки. Це перший випадок бруцельозу на Львівщині за останні щонайменше п'ять років.
Синоптики прогнозують тепле і сухе завершення вересня у Львові
Протягом найближчого тижня на Львівщині очікується тепла погода, без опадів. Температура повітря коливатиметься у межах 10-17°С тепла.
«Вчитися їздити на велосипеді ніколи не пізно»
Цьогоріч двоє львів’ян потрапили на UCI Gran Fondo Worldchampionships 2021. Спортсменка-аматорка Марта Захарова розповіла нам про шосейний велоспорт.