Головні новини Львова за 21 серпня

У російському консульстві не прийняли листів для Сенцова, львівські школи перевіряють на готовність до навчання, військові розвідники змагаються на Яворівському полігоні та інші події цього дня

21 серпня

У російському консульстві не прийняли листів для Сенцова. Незважаючи на це, вже сьогодні майже сотню листів із словами підтримки та захоплення відправлять Олегові Сенцову поштою у колонію.

У сквері св. Юра буде новий дитячий майданчик. На цей час працівники фірми-підрядника підсипають зруйновані доріжки та стелять нові газони. Залишається ще змонтувати конструкції, на яких будуть бавитись діти.

Львівські школи перевіряють на готовність до навчання. Спеціальна комісія інспектує класи, актові, фізкультурні зали та їдальні. Перевіряють, чи завершили у школі з ремонтами та чи чисто у класах.

Військові розвідники змагаються на Яворівському полігоні. Нагорода — не лише престиж підрозділу та особисте визнання, але й чималий грошовий приз.

Львів приймав змагання з драгонботу. На озері в Наварії зібралися найкращі веслувальні клуби України. Спортсмени мали нагоду поборотися за кубки Львова та країни.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
В найближчі дні в Україні пройдуть дощі зі снігами і посилиться вітер
Віктор Янукович потрапив до лікарні у Москві
Помер прикордонник, якого на Закарпатті збив контрабандист
Срібний ланцюг Буняка і ключі від міста
У Києві активісти вимагали відставки Арсена Авакова під його будинком
Домоуки
«Свої перші персні ми робили у татовій майстерні»
Збірна України зазнала принизливої поразки від збірної Словаччини
Львів оголосив тендер на електронний квиток для оплати проїзду у міському транспорті
Біла сомалізація України