Головні новини Львова за 21 серпня

У російському консульстві не прийняли листів для Сенцова, львівські школи перевіряють на готовність до навчання, військові розвідники змагаються на Яворівському полігоні та інші події цього дня

21 серпня

У російському консульстві не прийняли листів для Сенцова. Незважаючи на це, вже сьогодні майже сотню листів із словами підтримки та захоплення відправлять Олегові Сенцову поштою у колонію.

У сквері св. Юра буде новий дитячий майданчик. На цей час працівники фірми-підрядника підсипають зруйновані доріжки та стелять нові газони. Залишається ще змонтувати конструкції, на яких будуть бавитись діти.

Львівські школи перевіряють на готовність до навчання. Спеціальна комісія інспектує класи, актові, фізкультурні зали та їдальні. Перевіряють, чи завершили у школі з ремонтами та чи чисто у класах.

Військові розвідники змагаються на Яворівському полігоні. Нагорода — не лише престиж підрозділу та особисте визнання, але й чималий грошовий приз.

Львів приймав змагання з драгонботу. На озері в Наварії зібралися найкращі веслувальні клуби України. Спортсмени мали нагоду поборотися за кубки Львова та країни.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Дубневича і Синютку зловили за руку
Українські військовослужбовці взяли під контроль хутір Вільний у Луганській області
В гостях у богомола
У Перемишлянському районі стався витік нафти через незаконну врізку у нафтопровід «Дружба»
Чи допоможе Америка врятувати українську газотранспортну систему?
Головні новини Львова за 21 вересня
Чорна декада для Росії
РАГУlive. Випуск за 21 вересня
На Тернопільщині понад 250 людей отруїлися після обробки полів хімікатами
«Ми з вами віримо, що прокурор не отримує зарплату від криміналітету?»