Головним ворогом Табачника є студентство, - БЮТ

31 січня 201136413

Голова Комітету Верховної Ради України з питань освіти і науки Володимир Полохало вважає, що Партія регіонів разом з міністром освіти Дмитром Табачником повинні відповісти за законопроект про вищу освіту, проти якого виступають студенти та педагоги.

Про це він заявив на Погоджувальній раді парламенту, - інформує прес-служба БЮТ.

"Партія регіонів повинна нарешті визначитися - чи відстоювати інтереси Табачника, який перманентно вступає в конфлікт зі студентством всієї України, чи інтереси цього студентства", - сказав він.

За словами Полохала, одинадцять місяців головним ворогом Табачника є студентство.

Депутат заявив, що підтримує вимоги студентів і попросив зняти запропонований міністерством Табачника законопроект, поки він не пройде громадської експертизи.

"Кабінет міністрів України під тиском педагогів уже скасовував свої рішення з оплати освітніх послуг. Проте зараз ситуація повторюється. Вважаю, що такий базовий закон потрібно обговорювати у відкритому режимі, а не намагатися, як це було 12-13 січня 2011 року в мою відсутність, коли вже вдруге кулуарно прийняли рішення Комітету без кворуму. Тим більше, що у Верховній Раді є декілька законопроектів з цього питання, а не один пана Табачника ", - зазначив Полохало.

Нагадаємо, 31 січня біля ВР студенти провели акцію з вимогою не допустити прийняття нового закону "Про вищу освіту" та скорочення держзамовлення у університетах.

На думку учасників акції, новий законопроект "Про вищу освіту" робить неможливим чесне вступ до ВНЗ і знищує право на безкоштовну освіту в Україні. Зокрема, відповідно до документа, плата за навчання для студентів-контрактників може збільшуватися щорічно.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 13

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
 • Lemberg 1 лютого 2011, 02:20

  Можливо дещо зменшити держзамовлення на деякі спеціальності було б і доцільно, але, як завжди є багато але. Не на всі ж спеціальності, а на ті ринок праці яких перенаповнений. Та й взагалі, як це у нас прийнято, в будь-який навіть самий благородний законопроект ''підкладено не одну свиню''. Як то, наприклад постійне підвищення ціни за навчання. Та найбільше ''ріже очі'' не приховане бажання С(т)абачніка ''підмяти'' під себе не покірних: укрупнення вишів і наступне призначення ректорів особисто. Тому це знову централізація влади. Табак вирішив погратись в царя. Дарма, студенти люди гарячі можуть і революцію влаштувати. Сподіваюсь всі пам'ятають, що там із Романовими було...

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Євген 31 січня 2011, 23:36

  Табачник написав з інструкції від Кремля. Вр проголосує під помах Чєчєтова, який також має інструкцію з Кремля, як підіймати руку. Нехай хтось пояснить Путіну, що терпіння має межу.

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Павло 31 січня 2011, 22:27

  Панове, насамперед прошу добирати слова і вирази при звертанні один до одного, адже ми не свині і не козли, щоб рохкати один до одного. А в кого сплеск емоцй нестримний, то нехай постукається головою об стіну, можливо, це заспокоїть. Щодо ситуації, що склалась, то діяльність кабміну була прогнозована. Уся ця компанія працює у вигляді прикриття один одного: поки піднмали ціни на проїзд чи на гречку на 100%, то розробили проект закону про освіту. Коли ж зараз епатажною особтстістю є антиукраїнець Табачник, то кабмін ухвалюватиме проекти економічних реформ. І так буде далі, поки не лопнуть шлунки дядьків-міністрів. В моєму вузі навчаються тисяча студентів, але високі чини не цікавляться якістю підготовки майбутніх конкурентів на ринку праці, тому збережуть вузи із десятками тисяч студентів, де корупція почуває себе просто як на курорті. Прошу не ображатись колег подібних вишів, але порахуйте, скільки ви витратили на сесію впродовж усього навчання. Безперечно, не всі і тим, хто вчиться своїм розумом - честь і хвала. А подателям конвертів викладачам щераз нагадаю, що корупцйна система є централізованою, тому не нарікайте на нинішню владу, бо частину ваших коштів, що даєте викладачам, переадресовуєте очільникам міністерства. "Борітеся - поборете" - казав Шевченко. Я готовий вийти на майдан і до останнього відстояти честь університету, в якому навчаюсь.

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Більше коментарів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук