Головою 72-ї Генеральної асамблеї ООН став дипломат із Словаччини

СвітРоман Ганкевич, 1 червня 20172460
Головою 72-ї Генеральної асамблеї ООН став дипломат із Словаччини
фото UN News Center
Лайчак раніше працював у посольствах Чехословаччини та Словаччини в Москві

У середу Генеральна Асамблея ООН без голосування обрала міністра іноземних справ Словаччини Мирослава Лайчака головою 72-ї сесії Генеральної асамблеї. Про це йдеться у повідомленні прес-центру ООН.

Як зазначається, у своїй програмі Лайчак виділив шість пріоритетних напрямків діяльності 72-ї сесії Генеральної асамблеї ООН: запобігання конфліктів, міграція, захист прав людини, сталий розвиток, зміна клімату і забезпечення рівності. «Наша спільна мета – добиватися підвищення ефективності ООН, яка враховувала б інтереси всіх держав», - сказав словацький дипломат.

Він зазначив, що не має наміру виступати з новими ініціативами, які зажадали б нових витрат. Лайчак раніше також працював у посольствах Чехословаччини та Словаччини в Москві, обіймав посаду Верховного представника ООН у Боснії і Герцеговині. Був одним з кандидатів на пост Генерального секретаря ООН в ході виборів, які пройшли в 2016 році.

Нагадаємо, Генеральна Асамблея є єдиним універсальним органом, який несе відповідальність за мир і безпеку, розвиток, ліквідацію бідності та інфекційних захворювань, роззброєння, забезпечення прав людини та захист навколишнього середовища. На початку 1946 року Генеральна Асамблея складалася з 51 держави, зараз їх - 193.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук