Голову фракції НРУ у Львівській облраді оштрафували за невчасно подану декларацію

Богдан Гагалюк має сплатити ₴850 штрафу

СуспільствоІ.Р., 25 вересня 20173820
Голову фракції НРУ у Львівській облраді оштрафували за невчасно подану декларацію
фото НРУ
Богдан Гагалюк невчасно подав електронну декларацію

Галицький районний суд визнав винним депутата Львівської обласної ради Богдана Гагалюка у несвоєчасному поданні електронної декларації та оштрафував його на 850 грн. Про це стало відомо з постанови суду, опублікованої у Єдиному державному реєстрі судових рішень, пишуть «Наші гроші. Львів».

12 вересня Галицький райсуд Львова визнав Богдана Гагалюка винним у вчиненні адміністративного корупційного правопорушення за ч. 1 ст. 172-6 КУпАП (несвоєчасне подання електронної декларації до НАЗК) попри те, що захисник Гагалюка посилався на закінчення строку притягнення депутата до відповідальності. Гагалюк своєї вини під час розгляду справи не визнав, неподання декларації пояснив «збігом обставин».

Свою щорічну електронну декларацію Гагалюк подав лише 20 травня 2017 року, хоча мав би це зробити до 1 травня. Від моменту складення протоколу про вчинення Гагалюком адміністративного правопорушення (30 травня) до дня засідання (12 вересня) справді минуло більше трьох місяців. Згідно з ч. 3 ст. 38 КУпАП, притягнути будь-кого за несвоєчасне подання електронної декларації можна протягом трьох місяців з дня його виявлення, але не пізніше двох років з дня його вчинення.

Суддя вирішив не брати до уваги цей аргумент захисника, оскільки дійшов висновку, що депутат умисно затягує розгляд справи, не з’являючись до суду.

У своїй електронній декларації за 2016 рік Гагалюк вказав два автомобілі, п’ять земельних ділянок площею 300 м2 кожна у селі Конопниця (Пустомитівський район), по одній квартирі у Львові та Києві.

Депутат також має акції «Укрсоцбанку», частки у статутному капіталі VBI GROUP Sp. z o. o. (Катовіце, Польща) та Nemzetközi Befektetési Holding Kft (Мішкольц, Угорщина).

Як зазанчають «Наші гроші. Львів», Гагалюк не вказав у своїй електронній декларації невелику частку (8%) у статутному капіталі ТОВ «Інкомтранс», директором якого він є. Ця частка раніше належала помічнику народного депутата Ярослава Дубневича Ростиславу Молоку. Іншою співзасновницею є мати депутата – Зіновія Гагалюк.

У готівці Гагалюк тримає 650 тис. грн, 118 тис. доларів, 85 тис. євро, 50 тис. швейцарських франків, 85 тис. британських фунтів. На рахунках у чеському Raiffeisen Bank – 27 тис. євро. А також кредит у VSBank, який він взяв у 2008 році на суму близько 1,8 млн грн.

У 2016 році депутат отримав дохід від продажу нерухомого майна – майже 5 млн грн, подарунок від своєї матері – 270 тис. грн, дохід від оренди у майже 26 тис. грн. Гагалюк продав свою частку (50%) у статутному капіталі ТОВ «Львівська теплоенергетична компанія» Наталії Іськів за номінальною ціною у 25 тис. грн. Другим співзасновником ТОВ залишається Ігор Цейтлін.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук