Гопко: Депутатська зарплата - не першочергова проблема

Суспільство6 листопада 20143690

Перший номер у списку партії «Об’єднання «Самопоміч», майбутній депутат Ганна Гопко заявила, що спершу треба вирішити питання щодо підвищення зарплат бюджетникам, і лише після цього підвищувати зарплату народним депутатам.

Про це вона сказала в інтерв’ю виданню Liga.net.

Відповідаючи на запитання, чи треба підвищувати зарплату депутатам, Гопко заявила: «Так, але після того, як ми вирішимо подібні проблеми вчителів, пенсіонерів і так далі. Ось дивіться: я завжди заробляла понад 20 тисяч гривень у місяць – це була зарплата з врахуванням сплати всіх податків. У конверті грошей ніколи не отримувала. Ще встигала Охматдитом займатися на волонтерських засадах, допомагати ініціативній групі Першого грудня».

Гопко додала, що вона пішла з проектів, на яких могла заробляти понад 2 тисячі євро, прийшла працювати у парламент, бере відповідальність за закони країни, за довіру людей і за ті зміни, які зачеплять життя мільйонів українців, тому депутат не повинен почувати себе жебраком.

Майбутній депутат наголосила, що вона чесно говорила про це ще до виборів. Однак її фразу, яка прозвучала в ефірі одного з телеканалів за чотири дні до виборів, вирвали з контексту і подали так, ніби для неї це найважливіша тема на сьогодні.

«Особисто у мене є збереження і є чоловік, який добре заробляє. Він працює у транснаціональній корпорації. Так ось, у мене є фінансовий тил, а якщо в іншого депутата нема збережень та забезпечених родичів, і при цьому у нього зарплата 6 тисяч гривень, то що йому накажете – лягати під Льовочкіна? Чи під інших олігархів?», - зазначила Гопко.

Вона наголосила, що за підвищення зарплати, але це не першочергове завдання. «І в мене щодо цього була чесна позиція перед виборцями», - резюмувала Гопко.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук