Горбаль розраховує, що зменшення податків вплине на модернізацію економіки

15 грудня 20103652

«Одне з найважливіших питань, порушених під час Ради регіонів, була адміністративна реформа. Здійснюються достатньо безпрецедентні кроки зі скорочення чисельності працюючих в КМУ на 50%, міністерств – 30%. Реформа зачепить усі рівні влади. Львівська ОДА, спільно з ЛОР, опрацює питання щодо можливої передачі функцій центральних органів влади, адміністрації». Про це повідомив голова Львівської ОДА Василь Горбаль під час засідання Колегії Львівської ОДА 15 грудня.

Нагадаємо, Рада регіонів відбулась під головуванням Президента України Віктора Януковича 13 грудня. Львівщину на ній представляли голова Львівської ОДА, голова Львівської облради, мер Львова.

«З нового року згадані мною кроки дадуть ефект у 1 млрд грн на рівні держави, ці кошти значною мірою підуть на компенсації скороченим чиновниками. Також під час засідання Ради регіонів піднімалось питання формування бюджету. Він буде напруженим. Зокрема з огляду на новий Податковий кодекс. Будуть зміни у формуванні бюджету на рівні держави, відповідно і місцевому рівні. Маємо сподівання, що зменшення податків вплине на збільшення вливання коштів у модернізацію економіки», – зазначив В. Горбаль.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 2

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
 • Володимир 15 грудня 2010, 12:00

  Думаю, що слово "розраховує" в назві статті вжито не правильно. Не розраховує він, а сподівається. Тільки де він там побачив "зменшення податків"? ДруГИми словами: без надії він сподівається.

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • FZU 15 грудня 2010, 11:59

  У каждого человека есть куча не нужных вещей У многих не хватает денег купить то о чем мечтаете. Так реализуйте то о чем мечтаете Интернет аукцион http://www.fzu.com.ua/ Услуги аукциона абсолютно бесплатни как для продавцов так и для покупателей Мы работаем для Вас Специально разработано програму"Безопасная сделка"

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук