Готельні загадки

Шоу-бізнес, "рєшали" і геть невідомі

БлогиОлександр Черненко , 15 жовтня 2014 100
Олександр Черненко
народний депутат

Інші блоги автора

Будь-які вибори - це "колондайк" не лише для ЗМІ, рекламістів і поліграфістів, це ще й серйозний розвиток готельного бізнесу. Готелі у великих містах і маленьких містечках заповнені вщерть.

Публіка, яка збирається на сніданку на 80% складається з тих, кого сюди занесло у зв'язку з виборами. Тут і політики-агітатори, і міжнародні спостерігачі, і шоу-бізнес.

Але найбільше мені подобається контингент, який складається з невиразного виду мужичків, суєтливих "рєшал". Вони себе називають технологами, але мені більше подобається слово "рєшали", бо найчастіше вживаний ними вираз "порєшаєм". На їх червоних обличчях чітко читається вечірнє зловживання алкоголем, вони з самого ранку кудись телефонують, запізнюються на якісь наради. Невизнані генії чорного піару, невтомні будівничі пірамід підкупу, джентельмени електоральної удачі. Для них мажоритарка - "ето самоє оно". Цікаво: чим вони займаються в інший час?

P.S. Є ще інший контингент, вищого класу. На дорогих тачках, в модних брендах, з макбуками. Ці строять образи і оперують смислами. Але в готелях я їх не бачив, тільки в штабах. Цікаво: де вони живуть?

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Інші блоги автора

powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук